בשנים האחרונות, יותר ויותר ארגונים וגופים מבקשים להחזיר את לינות השטח לתרבות הטיול בישראל. יש גם המחפשים את החוויה הייחודית של לילה קסום מסביב למדורה, תחת שמיים זרועי כוכבים, ומעדיפים שלא להוציא ממון רב על חדרים בבית מלון.

 

מרכז ציפורי מציע מתחם מסודר ללינות שטח, על מדשאות ירוקות ומטופחות (דשא סינטטי), ליד נוף מרהיב עם נקודות תצפית מדהימות ומוצא נוח לאתרים בסביבה, לעין כרם, לשבילי טיול ביער ירושלים ולאתרים נוספים. המתחם, המיועד ל-400 לינות שטח, מסודר וכולל מקלחות, שירותים, חשמל ומטבח שדה.

 

מרכז ציפורי מציע פעילות חווייתית ביער למגוון אוכלוסיות במטרה לחבר את היער לתושבי ירושלים. המרכז משמש נקודת יציאה לטיולים ולפעילויות שונות, בהם מסלולי הליכה החולפים על פני שרידים של מדרגות חקלאיות (טרסות) או על פני שומרות עתיקות משוחזרות. טיול ביער מאפשר ליהנות מקטיף הפטריות אשר היער משופע בהן בימי החורף, מפרחים עונתיים בשפע, ממסלול הליכה המשלב בילוי וסיור בשכונת עין כרם הסמוכה, המהווה מוקד משיכה לאלפי תיירים הבאים למקומות הקדושים לנצרות הקיימים במקום. כמו כן, קיימת אפשרות לקחת חלק בחוויה מרגשת של התחדשות היער, שתילת בוסתנים, שיקום טרסות, חפירות ארכאולוגיות, ועוד.

לינות שטח

02-6753002