פיתוח מנהיגות

פיתוח מנהיגות
בית הארחה ירושלים
פיתוח מנהיגות

 

מרכז ציפורי מציע סדנאות, ימי עיון, כנסים והכשרות בנושא פיתוח מנהיגות וכן נושאים חברתיים-קהילתיים משיקים. קורסים והכשרות אלו מיועדים למנהלים ואנשי מקצוע בחברות וארגונים לסוגיהם השונים. מטרתם להקנות טכניקות וכלים לחיזוק כישורי מנהיגות, ובכך לשפר את ביצועי המנהלים והעובדים או חברי הארגון ולהוביל את הארגון למצוינות.

בין נושאי הלימוד ניתן למנות:

 

  • פיתוח מנהיגות
  • פיתוח כישורי ניהול
  • פתרון קונפליקטים
  • הנחיית קבוצות
  • ועוד...

 

מרכז ציפורי להכשרה ולמנהיגות משתרע על פני 62 דונם במיקום מיוחד בלב יער ירושלים, מוקף נוף יפהפה. המרכז כולל אולמות כנסים וכיתות לימוד, מרכז שדה ויער, 39 חדרי אירוח, לינת שטח, שירותי הסעדה, בריכה, מגרש כדורת ומגרש טניס.

המרכז פועל בשיתוף פעולה עם מספר מכללות מובילות בתחום של פיתוח מנהיגות, ביניהן המכללה למנהיגות חברתית, מכללת גישות ומדרשת אדם. בנוסף, בין שותפי המרכז ניתן למנות את עיריית ירושלים, קק"ל, קרן ירושלים, מנהלים קהילתיים ומוסדות חינוך. 

 

סדנת מנהיגות  

 

סדנת מנהיגות של מרכז ציפורי הינה התנסותית-חוויתית, כך שהמשתתפים נחשפים לפן התיאורטי, אך לא פחות חשוב מכך, מקבלים כלים מעשיים ומתנסים ביישום יכולות המנהיגות.

בעזרת הכישורים והמיומנויות הנכונים, מנהיג מפיק את המירב מכל סיטואציה בכדי להוביל את הארגון להצלחה, בין אם מדובר על ארגון עסקי, ציבורי או חברתי. החשיבות של המנהיג גדולה בייחוד לאור העובדה שבעידן המודרני ישנם שינויים תכופים בסביבת העבודה והחיים בכלל. עוד חשוב להדגיש שכיום מרבית הארגונים רואים בכישורי מנהיגות חשיבות רבה ברמות השונות בארגון, ולא רק ברמת העובדים הבכירים. למעשה, רבים מאמינים כי הארגון יוכל להפיק תועלת מסדנאות פיתוח מנהיגות בקרב כל העובדים וחברי הארגון, שכן מנהיגות באה לידי ביטוי ראשית בהנהגת עצמנו, למידה והתפתחות עצמית.
 

 

לפרטים נוספים התקשרו: 02-6753000 

קורסים קרובים:

 

 

 02-6753000